26.03.2018, 16:13
Зупинимо епідемію туберкульозу
24 березня за рішенням Всесвітньої організації здоров’я в усьому світі відзначають День боротьби з туберкульозом, який є одним з найбільш небезпечних захворювань. Щороку хвороба забирає життя майже півмільйона людей, переважно це жителі країн, що розвиваються. І сьогодні, як ніколи, кожному пересічному громадянину потрібно знати про підступність туберкульозу та ймовірну загрозу епідемії.

В обласній бібліотеці для молоді відбулося засідання молодіжного клубу «Твоє життя − твій вибір», яке носило інформативний та пізнавальний характер. Запрошена на захід керівник обласного благодійного фонду «Наше майбутнє» Людмила Рибчук наголосила, що стан здоров’я значною мірою залежить від кожного з нас. Вона звернула увагу присутніх, що туберкульоз – це соціальна і медична проблема водночас та розповіла про основні правила запобігання захворювання і перші ознаки сухот. Вона підкреслила, що в сучасній медицині є великий арсенал засобів лікування та навела приклади історій хворих, коли люди ставали цілковито здоровими. Розповідь супроводжувалась переглядом фільму «Знай, стережись, не бійся» та оглядом виставки-поради «Подаруй собі чисті легені». Присутні отримали вичерпні відповіді на всі запитання та підвищили рівень обізнаності, яка допоможе їм у вирішенні нагальних проблем. Кожен отримав інформаційні матеріали, пам’ятки «Абетка самооборони», «Секс і наркотики» і засоби контрацепції та пройшов добровільне анкетування по ранньому виявленню захворювання.

     

ПЕРЕГЛЯДІВ: 86


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота