08.09.2017, 12:18
Як рівняни вчилися робити оригінальні підставки своїми руками
Настала осінь і ще можна встигнути зробити багато потрібних речей, які знадобляться під час навчання. У відділі сімейного читання для дітей школи раннього розвитку «Мамине сонечко» провели майстер-клас по виготовленню оригінальних підставок для олівців та ручок.

Трішечки творчості, натхнення, осіннього настрою і звичайні речі в їх руках перетворилися в оригінальні підставки у вигляді метеликів. Учасники щиро раділи, що їхні олівці тепер не будуть розкидані повсюди, а лежатимуть акуратно складеними в одному місці. Наприкінці вони весело спілкувались та енергійно брали участь в грі-руханці. Такі заняття з декорування сприяють розвиткові естетичного смаку, творчих здібностей та натхнення.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 214


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота