09.08.2017, 16:41
Як рівненські тінейджери у віртуальну подорож Японією поринули
В обласній бібліотеці для молоді в рамках Року Японії в Україні вже відбулося чимало заходів. Більшість людей думає, що це країна сакури, кімоно та гейш.Але виявляється, що в країні висхідного сонця є багато цікавого.

 Незвична ерудит-гра «ЯпоноМанія» була спрямована на розвиток інтелекту учасників та розширення кругозору про цю дивовижну країну. Присутні виконували завдання, відповідали на запитання та спілкувалися один з одним. Приємно було бачити усміхнені обличчя та чути слова подяки за корисно проведений час. Ведуча висловила сподівання, що інтерес до Японії і японської культури у присутніх дедалі зростатиме. На завершення гри учасників познайомили з літературою про цю країну та вручили солодощі переможцям.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 171


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота