20.07.2017, 23:26
Як молодіжна бібліотека вчила рівняночок робити фруктові букети
Фруктові букети доcить популярні в сучасному кулінарному мистецтві багатьох країн світу. Такі незвичайні букети є чудовою прикрасою святкового столу та приємним подарунковим сюрпризом. Створення власними руками такої композиції з різноманітних фруктів - неймовірне естетичне задоволення.

Вчора, учасники бібліотечного літнього табору "Summer camp", що діє при Рівненській обласній бібліотеці для молоді, створювали кулінарні десерти з фруктів та ягід.  Вони отримали літній фруктовий настрій та заряд бадьорості. По закінченні кожен учасник посмакував своїм кулінарним «шедевром».

ПЕРЕГЛЯДІВ: 182


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота