17.07.2018, 16:17
Я не розлучався з тобою, Україно!: Василь Барка
16 липня виповнюється 110 років від дня народження талановитого поета, прозаїка і публіциста, представника діаспори Василя Барки.

Поет все своє життя був і залишався українцем, незважаючи на те, що проживав далеко за межами рідної землі.  Його літературна творчість, яка може стати гордістю будь-якої із світових культур, прийшла в Україну тільки після проголошення її незалежності. Працівники читальної зали вшанували відомого українця на літературному вечорі «Романтик серцем – реаліст душею», який відбувся в військовій частині 3002 Національної Гвардії України. Ведуча розповіла присутнім про його творчий шлях, про літературну діяльність цієї непересічної особистості. Вона підкреслила, що Україна постійно була у внутрішньому просторі та душі письменника, нею пройняті його думки та твори. Переживши голод та війну, Василь Барка не втратив людяності та віри. Його роман «Жовтий князь» був одним з перших в Україні про голодомор та став основою для екранізації фільму «Голод 33». Присутні переглянули фрагменти з фільму і були вражені яскравими образами героїв, їх вірою в незнищенність українського народу. Цей вечір-пошанування показав, що приклад життя, боротьби Василя Барки має надихати кожного з нас у вірі в краще майбутнє України.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 73


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота