06.12.2017, 16:01
Все, що важливо знати про СНІД
У грудні світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ. Людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя і здоров’я несе ця глобальна проблема.

Працівники абонементу обласної бібліотеки для молоді провели годину-застереження «Не дай СНІДу шанс» та зустріч з лікарем обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Тетяною Радченко. Вона познайомила присутніх з простими правилами безпеки, розповіла про шляхи зараження цією невиліковною хворобою, навела статистику рівня захворюваності в місті Рівне та в регіоні і підкреслила куди потрібно звертатися в разі потреби.  Лікар наголосила, що 65% ВІЛ-інфікованих – це молодь віком від 15 до 29 років. Студенти РКЕБ мали можливість поспілкуватись з фахівцем, отримати професійні відповіді на питання, переглянули презентацію та тематичну виставку. Отримавши потрібну інформацію, вони переконались, що якщо людина веде здоровий спосіб життя та дотримується моральних норм, вона піддається мінімальному  ризику зараження. Насамкінець присутні отримали різноманітні  буклети та роздаткові матеріали.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 198


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота