09.11.2017, 17:19
Вивчаймо мову, яку нам передали предки
У День української писемності та мови в читальній залі обласної бібліотеки для молоді всі бажаючі писали 17-й Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності.

Його цьогорічним гаслом було «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Попередньо присутні могли познайомитись з виставкою-рекомендацією «Мова – душа нації». Текст «Наші пісні» традиційно склав і читав у прямому ефірі Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників та посібників з української мови, популярний теле- і радіоведучий. О 12.30 всі учасники в гарному настрої, не приховуючи хвилювання, поринули у написання роботи і о 13.00 завершили. Вони мали змогу з’ясувати наскільки добре знають рідну мову та продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувались українською мовою та зберегли її для нащадків. Учасники зазначили, що панувала особлива атмосфера і диктант дав для них незабутнє відчуття єдності з усією країною, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч співгромадян літера за літерою виводять речення диктанту і кожен живе, мислить і дихає в унісон з усією нацією.

   

ПЕРЕГЛЯДІВ: 63


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота