22.01.2018, 09:30
Відкриваємо таємниці зимової природи
Цікаве і незвичне екологічне заняття розширило уявлення учасників Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» про зовнішній вигляд та спосіб життя лісових мешканців взимку, про те як вони пристосовуються до суворих умов природи.

Діти здійснили уявну мандрівку в засніжений ліс, де на них чекало багато сюрпризів та через ігровий сюжет вчились милуватися рідною природою. Вони розглядали ілюстровані картинки «Хто як зимує», вчились визначати особливості диких тварин та чим вони харчуються. Бібліотекарі розповіли учасникам, яким чином люди допомагають їм вижити в цей нелегкий час і закликали їх дбайливо і з любов’ю ставитись до довкілля. Згодом всі весело грали в гру-фантазію «А хто-хто в хатинці живе?» та з задоволенням слухали твори письменниці Наталі Забіли і жваво їх обговорювали. Кожен мав змогу поділитися особистими враженнями від почутого.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 103


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота