22.11.2017, 17:27
Відкриває двері казка
Казка набагато цікавіша, коли її не просто читаєш або слухаєш, а ще й чуєш музику. Видатний композитор Микола Лисенко є творцем першої дитячої опери не лише в Україні, а й у всьому світі. Він створив таку музику, яка є для дітей і цікавою, і зрозумілою, і розрахованою на їх виконання. Лібрето опер написала відома письменниця Дніпрова Чайка, а танці допомагала ставити сама Леся Українка. Це було 130 років тому, але і сьогодні вони подобаються дітям. І де ще можна почути дитячу оперу, в якій грають і співають діти? Звичайно ж, в бібліотеці.

Учні музичної школи   №1 ім. М. Лисенка  зіграли тут оперу «Коза-дереза» за мотивами української народної казки. ЇЇ постановником була викладач Оксана Цибульська, а концертмейстером Тетяна Ковалевич. Кожен з виконавців придав  сценічному образу яскраву індивідуальність та колорит і всі чудово справились зі своїми партіями. Були використані фрагменти народних пісень «Ой під вишнею», «І шумить, і гуде» та інші. Вистава вчить дітей, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога та бути добрими  і співчутливими. Юні читачі  мали змогу відкрити для себе чудовий світ музики Миколи Лисенка, його думок і почуттів.

temp 291 2

ПЕРЕГЛЯДІВ: 176


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота