27.03.2018, 16:10
Віч-на-віч з улюбленим актором - Андрієм Куделею
В Міжнародний день театру у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася творча зустріч із заслуженим артистом України, улюбленим актором дорослих і дітей Андрієм Куделею.

Як зізнався сам актор – це його перша зустріч з глядачем віч-на-віч. У форматі невимушеного діалогу він розповів про своє життя, поділився секретами акторської кухні, своїми планами на майбутнє. Запрошені на зустріч мали змогу подивитися вражаючі уривки із вистав за участі Андрія Куделі, зокрема однієї з кращих в репертуарі театру − «Калігула» за п’єсою Альбера Камю. Актор люб`язно надав світлини з особистого архіву, які наразі відсутні в публічному доступі. Чимало рівнян побажали зустрітися із своїм улюбленим актором, щоби висловити своє захоплення його талантом. На завершення всі учасники заходу мали змогу отримати автографи та створити селфі зі своїм кумиром.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 93


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота