15.10.2016, 00:17
Весна цього року затрималася і непомітно перейшла в осінь
Вчора ми мріяли про вентилятор, а сьогодні вже хочеться обійняти батарею.

 Відчуття змішані. З одного боку смуток, з іншого захоплення...захоплення яскравим вбранням дерев, різнобарв’ям листя на асфальті, чистотою і особливою прозорістю і сухістю повітря. Восени навіть дихається особливо, повітря зовсім інший. Причому відбувається зміна деколи досить різко. Просто встаєш одного ранку і відчуваєш, що все, прийшла осінь.

А що для нас осінь? Осінь — це сухі кленові листочки, що обпадають з дерев. Це — дощові дні, коли приємно дивитися на яскраві кольори, які в цей час, особливо природні. Осінь — найромантичніша пора, коли закохатися дуже легко, особливо у романтиків. Осінь — це повітря наповнене запахом дощу та мокрого асфальту. Осінь — це вулиці, запахи яких долинають від кондитерських чи різноманітних кафе. Осінь — це любовна пора. Чому? Тому що, саме восени, розумієш, що відпускати людину не хочеться, адже попереду холодна зима. Хто буде зігрівати твої льодяні руки теплим серцем, як не він?

Любіть її, нашу осінь,таку вогненну, незбагненну , примхливу красуню, що пахне яблуками і дихає холодом, що кидається золотом і просить її любити, даруючи примарне тепло на декілька днів... 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 171


Сегень Катерина