29.01.2018, 09:32
В серцях людських не вмерли Крути, вони проклали у майбутнє шлях
Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути, і ту гарячу кров святу, землі вкраїнській не забути. В. Письменний

Бій під Крутами 29 січня 1918 року… Це тріумф подвигу української молоді та скорботна дата національної трагедії. В ньому переплелись і біль, і смуток, і гордість за героїв, які полягли в нерівному бою 100 років тому біля залізничної станції, захищаючи народну республіку від більшовицьких загонів. Їх порівнюють з 300 спартанцями чи козаками під Берестечком.

В останні дні січня прославити честь і героїзм студентів, які жертовно загинули у боях під Крутами 100 років тому, зібрались сучасні молоді люди, які навчаються в ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі та технічному коледжі. Вечір-реквієм «Ніколи не забути цих душ нескорених політ» та альманах військової звитяги «Крути – бій за майбутнє» були проникнуті високим патріотичним духом. Сухими словами документів, полум’яними рядками поетів, зворушливою музикою пісні ведучі розповіли про жертовний вчинок юнаків, які пішли в безсмертя прямо зі студентської аудиторії чи шкільного класу. Впродовж заходів скорботним фоном звучала музика, горіли свічки як символ вічності, де спочивають душі юних сміливців. Присутні висловили спільну думку, що ніколи не викреслити з людської пам’яті той безсмертний подвиг української молоді, що захищали свою державність, і запевнили, що Україна пишається своїми Героями.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 107


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота