09.08.2017, 17:05
В гостях у восьминога
На черговому занятті Школи раннього розвитку «Мамине сонечко», що діє при Рівненській обласній бібліотеці для молоді учасники здійснили захоплюючу подорож у морські глибини, дізналися про різноманіття та красу підводного світу і його мешканців.

 Вони познайомились з цікавою інформацією про риб та морських тварин. Розглядаючи в енциклопедіях ілюстрації восьминогів, діти звернули увагу на те, що вони дуже різні – за кольором та розмірами. Бібліотекарі відділу сімейного читання вчили учасників втілювати свої враження та фантазію у саморобках. За допомогою паперу діти разом з батьками створили веселих і кумедних восьминіжок. Роботи всім сподобалися і діти щиро аплодували один одному, адже вони це заслужили. Такі спільні заняття зміцнюють родинні стосунки та дарують радість спілкування. А на завершення запальна гра-руханка «Море» додала учасникам бадьорого настрою та оптимізму.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 203


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота