25.08.2017, 09:23
Україна − країна, де варто жити
Україна живе в серці кожного громадянина від маленьких дітей до старшого покоління. Напередодні Дня Незалежності бібліотекарі читальної зали запросили групу читачів у захоплюючу подорож по рідній країні, де ми народились і живемо.

Присутні мали змогу перевірити та отримати нові знання у квесті  «Подорожуємо Україною». Тематична гра зацікавила учасників динамічним та яскравим перебігом і створила атмосферу єдності і щирості.  Завдяки квесту вони дізналися більше цікавих фактів про Україну, про її історію та культуру та виявили глибоку обізнаність у значеннях слів гімну та державних символів. Присутні мали змогу переконатись, що в нас є багато визначних місць, якими можна пишатися і які можна показувати туристам зі всього світу. Учасники заявили, що вірять у майбутнє України, відчувають гордість за нашу державу  та прагнуть миру і порозуміння. В дарунок для тих, хто продемонстрував кращі знання, бібліотекарі підготували солодкі сюрпризи.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 210


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота