30.01.2018, 09:28
У Рівному відбувся поет-тайм "Найніжніший лірик України"
У січні 2018 року виповнилось 120 років від дня народження видатного українського письменника, неповторного ніжного співця України Володимира Сосюри.

Він є автором понад 40 збірок та роману «Третя рота». «Усі твори Сосюри − це ніби один великий твір про людину і світ», стверджував Андрій Малишко. Прекрасною поезією, піснями та гарною атмосферою запам’ятався учнівській молоді вечір поетичного настрою «Найніжніший лірик України». Ведуча заходу глибше познайомила присутніх з спадщиною Володимира Сосюри, якій притаманна справжня щирість, задушевність, яскрава емоційна образність, звернення до найсокровенніших людських почуттів. В  творах поета пахнуть білі акації, палахкотять загравами донецькі ночі і цвіте різнобарв’ям  Україна. Проникливо звучали пісенні шедеври «Любіть Україну», «Так ніхто не кохав», «Не забудь», які відомі багатьом шанувальникам поета. Присутні пережили неймовірну гамму почуттів, які спроможна викликати лише справжня поезія. На літературно-художній виставці «Поет землі з найменням Україна» вони могли познайомитись з книгами письменника, збірками, документальними та фотоматеріалами.   

ПЕРЕГЛЯДІВ: 115


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота