01.12.2017, 09:34
У Рівному відбувся фестиваль "Парафест Рівне 2017"
З року в рік на теренах області набуває популярності соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне», залучаючи все більше і більше учасників.

 Його метою є розкрити особистісний потенціал кожного та на прикладі успішних, творчих і  сильних духом людей показати суспільству їх досягнення. Відділ сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді представив виставку-експозицію «Творчість об’єднує», на якій учасники продемонстрували свої здобутки  в малюванні, вишивці, аплікації, бісероплетінні, ліпленні, в техніці квілінгу, декупажу, все те, що позитивно впливає на розвиток людини.

Роботи надзвичайно життєстверджуючі, яскраві і дуже доброзичливі. І це не дивно, адже молоді люди бажають жити  повноцінним життям і вміють радіти життю. Спільна творчість батьків і дітей в бібліотеці приносить задоволення всім учасникам, зближує їх, створює міцну основу для взаємовідносин.

За активну участь у  фестивалі бібліотека була нагороджена почесним дипломом, а учасники грамотами, дипломами  та грошовою винагородою. 

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 140


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота