13.01.2017, 08:47
У Рівненській бібліотеці діє акція «Книга-сюрприз»
Відправитися у невеличку книжкову пригоду – крутнути колесо фортуни і за номером, який випав, отримати книгу, на яку вказала сама доля, запрошує своїх користувачів Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Акція «Книга-сюрприз» стартує 12 січня 2017 року. На абонементі бібліотеки є спеціальний стелаж з книгами, чиї назви і автори приховані під обгортковим папером. При цьому обкладинки позначені спеціальними підказками і номерами від 1 до 20.

При бажанні гравець може не тільки прочитати вибрану навмання книгу, а й поділитися потім своїми враженнями: написати рецензію, зробити ілюстрацію, фотографію в образі персонажа, за що отримає шанс виграти подарунок*.

Для участі в акції відбиралися найрізноманітніші книги: класичні та сучасні, захоплюючі і ті, над якими варто поміркувати. Тут видання, які користуються популярністю у читачів, і які, на думку бібліотекарів, не заслужено обділені увагою.

Акція буде діяти до кінця місяця або до закінчення книг-учасниць. Отож не гайте час та поспішайте до нас – ловити удачу за хвіст!!!

__ 

*Призи отримають власники найоригінальніших робіт, останній день прийому яких - 1 лютого. Підведення підсумків відбудеться 6 лютого 2017 року.

 
ПЕРЕГЛЯДІВ: 285


Сучасна бібліотека
Блог про сучасні бібліотеки Рівного та області. Ми розповімо, що сьогодні готові запропонувати сучасні "книгозбірні" своєму користувачу і обіцяємо, що Ви будете здивовані.