16.11.2017, 17:23
Толерантність – шлях до згоди
Ми живемо в складний час і все частіше виникають ситуації, пов’язані з нерозумінням одних людей іншими. Страшно жити в світі, де люди вбивають один одного лише тому, що в них інші переконання чи інша віра. Толерантність – це можливість почути і зрозуміти один одного, це мир і спокій.

Саме на розуміння різних видів толерантності були спрямовані година доброти «Толерантність врятує світ» та година спілкування «Бібліотека – територія толерантності». Новий колектив, новий навчальний заклад, нові педагоги і друзі. Як побудувати нові стосунки? Адже від цього залежить дуже багато – чи комфортно буде навчатися, досягати успіху чи долати труднощі. Ведучі розповіли про певні типи поведінки людини,  про те, що потрібно бути терпимими до думок і вчинків інших людей. Студенти ВПУ-1 на прикладі  життєвих обставин демонстрували як виходити з різних конфліктних ситуацій, висловлювали власні думки, що кожен має вчитись бути уважним, доброзичливим, жити в злагоді зі своїми батьками, друзями і просто з незнайомими людьми.

Про бібліотеку, як територію толерантності, розмірковували старшокласники ЗОШ №18. Вони підкреслили, що сюди може прийти кожен і доторкнутись до культур,традицій різних народів, познайомитись з поглядами інших людей. Бібліотекарі запропонували присутнім популярну літературу про відносини між людьми та  взаємодопомогу.

            

ПЕРЕГЛЯДІВ: 145


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота