10.12.2017, 10:58
Тиждень права «Молодь. Право. Закон»
З 4 по 8 грудня в бібліотеці пройшов Тиждень права «Молодь. Право. Закон». Він був присвячений вихованню правової культури молодого покоління, поглибленню знань про їхні права та обов’язки в суспільстві.

Тиждень був наповнений різноманітними заходами. В рамках XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA відбулися зустрічі-полілоги з представниками РОГО «Комітет виборців України» Олексієм Горецьким і Миколою Глотовим та відкриті покази фільмів «У пошуках кращої долі», «Домашні ігри», «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова», «До скорого» та «Укриття». Студенти РКЕБ, технічного коледжу НУВГП, ВПУ-1 мали можливість подивитись найактуальніші й найталановитіші фільми з усього світу. Всі бажаючі долучились до 11-го Марафону написання листів – глобальної щорічної правозахисної кампанії на підтримку несправедливо засуджених громадян, яку проводить міжнародна неурядова організація Amnesty International. Такі листи різними мовами підтримують цих людей і допомагають їм не здаватись.

Дуже цікавим і корисним був юридичний діалог «Територія закону» за участі фахівців Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Анни Лендєл, Єлизавети Беркути та Наталії Лушнікової-Кваші. Учні НВК №12 мали можливість отримати інформацію про норми поведінки в суспільстві, в громадських місцях, школі, вдома, розглянули конкретні ситуації з порушення прав людини. Життєві приклади змусили присутніх замислитись над необхідністю знати, поважати і виконувати закони нашої держави. Такі заходи дали можливість читачам отримати корисну інформацію, дізнатись про кримінальну ситуацію в місті, усвідомити відповідальність неповнолітніх за скоєні злочини, за вживання алкоголю, поставити запитання і отримати компетентну відповідь.

       

ПЕРЕГЛЯДІВ: 182


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота