09.02.2015, 23:08
Спорт і футбол Рівненщини залежить від внеску кожного
Минулого тижня відбулася подія, яка багато для кого є значимою на Рівненщині - відбулася конференція Рівненської обласної федерації футболу. І під чвс конференції делегати обрали нового голову РОФФ.

Особисто для мене не мало значення яким буде прізвище нового голови. Я не втомлюся повторювати, що для мене має значення лише розвиток дитячо-юнацького спорту в Рівному й області загалом. Адже мені це болить, мені цікаво цим займатися, я вже це робив, роблю і буду робити. Уже незабаром будемо готуватися до 7-го Кубку майбутніх чемпіонів. І якщо треба буде знову пояснювати чому стадіон зі штучним покриттям, гроші на який розподіляє ФФУ, має бути саме у Рівному - я знову це робитиму.

Взагалі, я готовий допомагати для розвитку футболу й спорту. Адже я усвідомлюю, що треба всім робити те, що кожен може. Професійну футбольну команду, яка представляла би Рівненщину, швидко не створити. Я це знаю зі свого досвіду - свого часу три роки утримував футбольний клуб. Але треба починати, зрушувати ситуацію з місця. І долучатися всім до цього процесу.

Така ж ситуація і зі стадіоном "Авангард" - нам всім треба включатися у цю роботу, залучати шістьох нардепів і шукати інвесторів, лобіювати виділення державних і спонсорських коштів. Від кожного з нас залежить ситуація з футболом, зі спортивними школами, зі спорт.майданчиками, із популяризацією спорту - роботи багато для всіх.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 584


Нестерук Олександр
Депутат Рівненської міської ради