30.11.-0001, 00:00
Солодкий пікнік в бібліотеці
Смачні десерти люблять всі. Кажуть, що солодощі роблять людей щасливішими, адже коли ти ласуєш чимось смачненьким, одразу піднімається настрій.

В цьому переконалися учасники літнього табору «SammerCamp», які відвідали гастрономічний майстер-клас в читальній залі бібліотеки. Працівники сектору періодики представили десерт, який не потрібно випікати. Вони розповіли про технологію приготування смачного і, водночас, простого в приготуванні продукту. Модератори вчили присутніх міксувати інгредієнти в їжі та рецептах, показали яскраві та незвичні ідеї оформлення виробів. Юні кондитери з ентузіазмом взялися до виконання завдання та вправно приготували десерт. Солодкою нагородою учасникам стало частування солодощами, які приготували всі разом. «Поглянь як красиво, спробуй як смачно», − такими розмовами супроводжувалось куштування смаколиків. 

  

ПЕРЕГЛЯДІВ: 14


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота