25.03.2018, 16:15
Сьогодні рівняни читають це…
В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація дебютної книги молодої письменниці Далії Сімен (Юлії Семенової) «Mediumwell». Роман вийшов друком 2017 року у київському видавництві «Самміт-книга». Авторка – науковець, журналістка, письменниця та прес-секретар Рівненської організації НСПУ. Має публікації у колективних збірках та досвід роботи сценаристом.

«MediumWell» − це перша особиста книга Юлії, черговий відтинок її усвідомленого письменницького шляху та крок уперед. В центрі видання сучасні жінки з їх одержимістю, любов’ю та прагненням творити. Письменниця розповіла, що інтригуючий роман з динамічним сюжетом містить три різні історії про кохання та дружбу на різних етапах життєвого шляху людини. Книгу вона писала на емоційному сплеску і прагнула показати яскраві неординарні образи та різні відтінки людських почуттів і залежностей. Одні читачі назвали книгу жіночою прозою, інші дивуються зовсім не жіночому тексту та особливому психологічному погляду письменниці. Шанувальники творчості отримали гаму позитивних вражень від спілкування з талановитою авторкою та прекрасною молодою жінкою. Студенти, викладачі висловили чимало схвальних відгуків про презентовану книгу та побажали Далії Сімен натхнення, подальшого творчого лету та виходу нових книг.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 96


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота