05.02.2018, 12:52
Школа-студія «Арт-Маестро» представила художні роботи своїх вихованців на виставці «На крилах натхнення»
В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулась презентація художньої виставки «На крилах натхнення» школи-студії «Арт-Маестро».

Директор студії, викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв РДГУ Наталія Миколаївна Антонюк-Коберська доклала чимало зусиль, щоб навчити своїх підопічних мистецтву малювати і представити на широкий загал їх творчі здобутки.

Учасники студії, а це діти віком від 10 до 14 років, − Юлія Сальнікова, Анна Федорук, Максим Лампіка, Мирон Павлюченко, Вікторія Коберська та Анна Степанець представили на відкритті виставки понад 50 живописних та графічних робіт, які виразно продемонстрували індивідуальній стиль і техніку кожного автора.

По завершенню заходу всі презентанти виставки отримали дипломи переможціварт-проекту «Мистецька скарбниця», смачні і корисні подарунки від ТЦ «МЕТРО Кеш & Кері», а також абонементи від школи плавання «НЕМО» на безкоштовне відвідування басейну.

Виставка студії «Арт-Маестро» «На крилах натхнення» експонуватиметься в обласній бібліотеці для молоді протягом лютого. Відвідувачі виставки зможуть залишити свої враження в книзі відгуків.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 113


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота