27.06.2018, 16:42
Рівнян навчали створювати етнічні ляльки-мотанки
Учасники літнього табору «SummerCamp» радо завітали до бібліотеки на творчу майстерку «Лялька-мотанка» від Тетяни Ярощук.

Насамперед майстриня розповіла про історію походження та різновиди цих сакральних іграшок. Присутні дізналися про те, що лялька-мотанка здавна відома як оберіг і виконує різні функції – охорону дому, сім’ї, господарства, рідних та близьких. Пані Тетяна наголосила, що вона робиться з природного матеріалу: бавовни, льону і найголовніше правило – без застосування ножиць і голки. Учасники опановували технологію виготовлення та відкривали для себе певні секрети. До створення вони поставились сумлінно та кожен вклав в свою ляльку хороші думки і побажання. Підлітки впевнились, що лялька, зроблена власноруч, сповнена позитивної енергії, любові і тепла. Заняття пролетіло непомітно та засвідчило, що подібні зустрічі сприяють поглибленню знань про етнічну самобутність українців, налаштовують на креативні думки, дають психологічне розвантаження, приносять радість та чимало щасливих спогадів. Було море позитиву, а головне хороший настрій на цілий день, адже ця лялька дарує силу та наповнює здоров’ям.

                  

ПЕРЕГЛЯДІВ: 9


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота