17.10.2014, 16:26
Податкова інновація у спілкуванні – форум «ДФС+»
Пані і панове вітаю. Сьогодні хочу обговорити із вами один мій задум.

Враховуючи процеси, які нині відбуваються в державі, запити суспільства, я подумав, що буде дуже добре організувати у кожному районі регіональні форуми «ДФС+». Тобто Державна фіскальна служба плюс громадськість, ДФС плюс бізнесмени і керівники підприємств, ДФС плюс журналісти, ДФС плюс платники податків.

Тобто хочу ближче познайомитися з вами, краще зрозуміти представників місцевого бізнесу. І кожен охочий зможе прийти на форум і висловитися, розповісти про свій досвід у взаємодії з місцевими податковими органами, конкретними керівниками та інспекторами. Зможе внести конкретні пропозиції для налагодження нашого діалогу.

Після форуму всі відгуки, думки і пропозиції ми опрацюємо, організуємо перевірку інформації (за потреби залучимо працівників відділу внутрішньої безпеки).

Наразі триває реорганізація податкових органів, тому результати нашого спілкування на форумах я врахую підписуючи подання для призначення конкретних кандидатів на посаду начальника районних інспекцій. Як кажуть на американських весіллях, – «якщо хтось проти, то хай скаже зараз, або замовкне навіки». Упевнений, що для громади це реальна можливість взяти участь у процесі нашого реформування.

Такий є у мене задум – чи це вам цікаво, чи потрібний такий формат нашого з вами спілкування?

ПЕРЕГЛЯДІВ: 953


Дмитро Зайцев
Начальник ГУ Міндоходів у Рівненській області