07.04.2018, 11:41
Писанка – символ життя
Наближається одне з величних і світлих християнських свят – Воскресіння Христове. В Україні його здавна шанують і люблять. Підготовка до Великодня приносить не меншу радість, ніж саме свято. Ще з дитинства всі українці пам’ятають як печуть паски, вбирають оселю та фарбують яйця. Щоб створити гарну атмосферу відділ сімейного читання запросив учасників Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» на літературно-народознавчу годину «Писанка – символ життя».

Вони із захопленням слухали розповіді про історію та традиції святкування Пасхи, дізналися як прикрасити великодній кошик. Найцікавішою була оповідь про невід’ємний атрибут свята – писанку, зміст закодованих символів та різноманітні орнаменти. А на завершення ведуча провела коментовані читання творів Олександра Олеся даної тематики. Учасники залишили бібліотеку в чудовому піднесеному настрої і в передчутті світлого празнику.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 67


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота