28.06.2018, 16:44
Підводний світ крізь призму мистецтва
Хто з дітей не мріє про подорож до таємничого підводного світу? Учасники Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» на занятті забажали здійснити уявну мандрівку в казковий світ підводних мешканців.

Працівники відділу сімейного читання запевнили, що здійснити це за допомогою малюнку нескладно. Заздалегідь вони розповіли про те, які кольори можна бачити на морському дні і пояснили, чому промінці сонця, проходячи через товщину води змінюють її забарвлення. Учасники освоїли принципи колористики, тобто утворення різних відтінків шляхом поєднання кольорів. Модератори познайомили їх з дивовижними тваринами та рибами, які населяють моря і океани. Присутні отримали надзвичайне задоволення від самого процесу малювання і відчули справжню гордість за результат власного творіння. А насамкінець з цікавістю слухали оповідання про морські пригоди та весело грали в гру «Море хвилюється».

ПЕРЕГЛЯДІВ: 11


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота