30.11.-0001, 00:00
Олег Ольжич − поет і громадянин


 
Визначальною рисою Олега Ольжича як людини,  його сучасники на­зивають одержимість. Причому ця риса виявила себе у рівній мірі і в поетичній, і в науковій, і в політичній діяльності людини-легенди, котра була відома відповідно під іменами: Ольжич, Кандиба, Кардаш.


 
17 липня о 15 год. виставку коментуватимуть працівники бібліотеки, члени товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка. Демонструватимуться відеокадри та електронна презентація про життя і творчість Олега Ольжича.


 
На сайті бібліотеки http://www.libr.rv.ua/ можна ознайомитись з віртуальною виставкою «Полум’яний борець за незалежність України», на якій виставлені твори Олега Ольжича, книги та публікації, краєзнавчі дослідження із фондів бібліотеки, біографія поета, Інтернет ресурси.


 
Завершиться захід покладанням квітів до пам’ятної дошки, яка увічнює перебування у Рівному видатного українського поета, вченого й політика Олега Ольжича-Кандиби на вул. В.Чорновола, 28 (скульптор В.Пєтухов, 1994р.).

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 1443


Сучасна бібліотека
Блог про сучасні бібліотеки Рівного та області. Ми розповімо, що сьогодні готові запропонувати сучасні "книгозбірні" своєму користувачу і обіцяємо, що Ви будете здивовані.