18.09.2017, 14:35
Нерозривний зв’язок людини з природою
Повітря, зокрема такий його вияв як вітер, завжди мало важливе значення для існування всього живого на Землі. На інтерактивному занятті Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» працівники відділу сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді вчили учасників глибше розуміти нерозривний зв’язок людини з природою та розвивати творчу уяву.

Спочатку їм розповіли про роль повітря в житті людини. Пояснити дітям різницю між дружнім вітерцем і злим вітром в художній формі допомогла казка Василя Сухомлинського «Ласкавий вітер і холодний вітрюган». Присутні виконували дихальні вправи та вчилися керувати силою повітря, яке видихається з різною силою. Згодом бібліотекарі навчали їх малювати, дмухаючи через соломинку для напоїв на пляму з фарби і отримуючи певні зображення і візерунки. Діти були вражені і процессом, і результатами роботи. А на завершення учасники з ентузіазмом взяли участь в грі-емпатії «Я маленький вітерець», яка сприяла розвитку спостережливості та здатності емоційно сприймати красу довкілля.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 195


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота