11.04.2018, 10:55
Неповторний музичний Всесвіт Вагнера
В обласній бібліотеці для молоді системно проводиться популяризація німецької культури серед молодих українців. Це свідома підтримка людської пам’яті відносно історії двох народів заради майбутнього. Цьогоріч відзначається 205 років від дня народження всесвітньовідомого композитора, диригента, теоретика музики Ріхарда Вагнера. Він володів надзвичайною силою і натхненням для того, щоб створити фундаментальні твори «Кільце Нібелунгів», «Летючий голандець», «Трістан та Ізольда» та багато інших. Його музика, натхненна давніми німецькими легендами та міфами, вимагає від слухачів максимального емоційного напруження.

Бібліотекарі сектору періодики провели годину-присвяту«Ріхард Вагнер: політ валькірій». Ведуча розповіла про особистість композитора, його біографію, яка, як властиво геніям, увінчана ореолом таємниць та всілякими контроверсійними фактами. Вона познайомила присутніх з історією започаткування ним з 1876 року Байройтського фестивалю, який проходить в спеціально побудованому театрі – Фестивальному будинку. Присутні дізналися про використання музичних фрагментів в різних жанрах медіа-виробництва. «Політ валькірій» можна почути в фільмах «Апокаліпсис сьогодні», «Брати блюзу» «Суцільнометалевий жилет», інші мелодії звучать в скетчах, комедіях, мультфільмах. Відвідувачі заходу насолоджувались уривками кращих творів композитора та були захоплені його могутньою музикою.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 75


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота