28.02.2015, 10:25
Наша проблема - хороші спортивні бази
Є у нас у Рівному чемпіон України із греко-римської боротьби у ваговій категорії 71 кг Богдан Кабин. Свій титул він виборов змагаючись із сильними супротивниками. Сьогодні Богдан хоче продовжити підвищувати свою майстерність - і привід є.

26 березня цього року у польському Вроцлаві відбудеться Чемпіонат Європи. І для того, щоб взяти участь у спортивних змаганнях потрібно заплатити $700 внеску, а також потрібні кошти на дорогу та проживання. І проблема у тому, що ніхто не поспішає допомогти віднайти ці кошти. Разом із тим різні “спортивні управління” наввипередки хваляться наявністю такого чемпіона в області, ставлять “галочки” у своїх звітах...

 

Взагалі найбільша наша проблема у відсутності хороших спортивних баз для тренувань майбутніх і наявних чемпіонів. І спортивні управління мають почати думати як оптимізовувати бюджети і спрямовувати їх не тільки на комуналку і зарплати. Потрібно думати, шукати креативні підходи до того, яким чином знаходити фінансування і для розвитку спортивної інфраструктури. І не в останню чергу - на підтримку спортсменів, на можливість фінансувати їхні поїздки на спортивні змагання, які є важливою частиною в вихованні спортсмена.

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 605


Нестерук Олександр
Депутат Рівненської міської ради