17.12.2015, 13:31
Народний депутат України Василь Яніцький відвідав Форум депутатів місцевих рад партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

 У Києві відбувся Форум депутатів місцевих рад партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, на який прибули понад три із половиною тисячі представників місцевих органів влади. Загальна ж кількість депутатів, обраних від політичної сили по всій Україні, перевищує 9 тисяч осіб.

 

Рівненщину представляло більше сотні делегатів, в тому числі депутати місцевих рад з Дубровицького, Зарічненського, Володимирецького та Рокитнівського районів. Гостем форуму був також народний депутат України Василь Яніцький.

Основної темою обговорення під час зустрічі представників органів місцевого самоврядування було втілення реформи децентралізації та творення нової якості місцевої влади. Саме це стане головним післявиборчим завданням для депутатів рад усіх рівнів.

Прокоментували події Форуму та поділилися своїми враженнями від побаченого і почутого наші земляки учасники заходу:

Василь Яніцький, народний депутат України:

  • Подібні форуми – не лише виступи з трибуни, де і справді буває багато зайвої риторики, але й – і це головне – можливість напряму поговорити з людьми про проблеми місцевих громад. І заради того, щоб з’їхатися, зустрітися, познайомитися, поговорити і обмінятися думками, варто їх проводити. Так, два роки тому ми сподівалися. що все буде просто і швидко. Але. Революцію роблять 20% пасіонаріїв, які готові щось робити, а на вибори ідуть ще 80% тих, хто чекає, хто за них зробить життя кращим. Тому й наш політикум зараз – це суміш тих, хто хоче, щоб усе було, як раніше, і тих, хто таки намагається щось міняти. І в цьому роздвоєнні важко виробити якусь програму. Але прогрес є. Уже те, що серед учасників форуму було багато людей, які справді хочуть щось змінити на місцях – великий плюс. Я зі свого боку пообіцяв їм посильну підтримку із Києва. Дещо вже зроблено – цього року з декількох державних фондів і пректів вдалось вибити кошти, які вже пішли на розвиток інфраструктури області, і поліських районів у тому числі.

Сергій Киркевич, голова Дубровицької РДА, депутат районної ради:

  • Дуже змістовним та інформативним був виступ на форумі Президента України Петра Порошенка. У своїм промові гарант заявив про те, що зміни до Конституції щодо децентралізації будуть внесені найближчим часом, а також закцентував увагу на ряді важливих аспектів життя країни, основними з яких стали продовження Євросоюзом санкцій проти Росії та висловлення впевненості у скасуванні візового режиму між Україною та ЄС.

Володимир Хоружий, голова Володимирецької РДА, депутат районної ради:

  • Мені сподобався виступ на форумі нашого земляка, лідера фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді України Юрія Луценка. Основним месседжем його промови було те, що революція ще не закінчена. Сьогодні вона набуває нового змісту. Особливо актуальними були слова політика про те, що якби був податок на популізм, то ми б наповнили український бюджет дуже швидко. А якби ще був уведений податок на радикальну брехню, ми б взагалі кредитували Міжнародний валютний фонд.

Олексій Берташ, заступник голови Рокитнівської РДА, депутат районної ради:

  • На цих місцевих виборах українці підтвердили довіру до нашої партії, як Президентської політичної сили. Ми отримали практично такий же результат, як і на минулорічних парламентських виборах. Скажу відверто: якщо під час військової агресії і дуже непростих реформ партія влади отримує такий результат – це означає, що на нас покладається надзвичайно висока відповідальність і ми всіляко намагатимемося її виправдати.

Ігор Харкевич, голова Зарічненської районної ради

  • Думаю, що кожен присутній новообраний депутат на форумі усвідомлював, що та висока довіра, яку виявили та продемонстрували виборці до нашої партії, і та лідерська позиція, до якої вони кожного з нас піднесли, то не лише нагорода, а й посилена відповідальність за долю людей, за добробут громад, за перспективу країни. Вірю у те, що депутати пам’ятатимуть про це протягом кожного дня того скликання, на яке нас обрав український народ.

Михайло СЛОБОДЗЯН

ПЕРЕГЛЯДІВ: 988


Михайло Слободзян
помічник-консультант народного депутата України