16.08.2017, 17:19
Музика з нотками літа
Музика вічна, адже звучить в серці кожного. Вона створює настрій, заспокоює, надихає. Музика – це мова, що не потребує перекладу. І щоб краще її зрозуміти обласна бібліотека для молоді в рамках БІБЛІОпікніка запросила всіх бажаючих в музичний круїз «Мелодії літа»

Вони більше дізналися про великих українських композиторів від класики до сучасності та про відомі на весь світ пісні. Допомагали їм у цьому ведуча Ганна Копильців та студентка РДГУ Софія Прокопчук. В живому виконанні звучали номери різних музичних жанрів. Найбільше присутніх вразили «Ніч яка місячна», «Місяць на небі», «Чорнобривці», а «Червону руту» співали всі разом. Вони зазначили, що отримали справжню насолоду та висловили сподівання, що зустрінуться в затишній читальній залі ще не раз.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 215


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота