17.07.2018, 16:16
Музика, що стала життям
Італія подарувала світові незліченну кількість митців та витворів мистецтва. Справжнім скарбом серед них є музика геніального композитора, диригента та скрипаля Антоніо Вівальді. Він створив музику яскраву, експресивну, характерну для епохи бароко. Його найвідоміший та найпопулярніший твір «Чотири пори року» для струнного оркестру.

Працівники обласної бібліотеки для молоді завітали до санаторно-оздоровчого комплексу «Сигнал» (с.Олександрія Рівненського району), щоб познайомити відпочивальників з видатною особистістю та творчістю геніального композитора Антоніо Вівальді. Ведуча розповіла присутнім про його найвідоміший та найпопулярніший твір «Чотири пори року» для струнного оркестру, який відображає характер кожного з сезонів, передаючи радісний імпульс весни, тиху літню спеку, осінню сльоту і сніжну зиму. Вона підкреслила, що музика Вівальді є дзеркалом, що відображає бурхливий внутрішній світ людини та її невгамовний пошук свого місця в житті. В унісон співу птахів та легкого літнього вітерця звучали сучасні інтерпретації музичного шедевру, відтворені у відеороликах. Музичний вечір чудово поєднав романтику чарівної музики та мальовничої природи. Присутні отримали еліксир високої гармонії, надії та гарного настрою.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 83


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота