24.07.2017, 09:11
Літній кінозал в бібліотеці запрошує рівнян на безкоштовне кіно
Рівненська обласна бібліотека для молоді впродовж літа один раз на тиждень запрошує всіх охочих та тих, кому набридло дивитися фільми з монітора комп’ютера, подивитися кіношедеври на великому екрані.

Цього четверга відбувся перегляд французько-бельгійської романтичної драми «Вічність». Фільм поставлений режисером Чан Ань Хунгом за власним сценарієм, написаним на основі роману «Елегантність вдів» французької письменниці Аліси Ферней.

Стрічка розповідає про долі трьох поколінь жінок, які протягом 100 років намагаються зберегти і примножити любов. Їхні життя змінюються: з’являються нові люди, відносини, тьмяніє краса і тільки справжнє почуття залишається вічним.

Фільм удостоєний кінопремії «Магрітт» (Бельгія).

В головних ролях знімалися актори Одрі Тоту, Береніс Бежо та Мелані Лоран.

Після перегляду присутні мали можливість поспілкуватися, обговорити побачене та обмінятися враженнями.

Постійні покази кінофільмів за сприяння кінодистрибутерської компанії «АrthouseTraffic» сприяють популяризації кіномистецтва в Україні та дають можливість відвідувачам пбачити бібліотеку як простір для спілкування і відпочинку. Про демонстрацію нових стрічок слідкуйте за оголошеннями на сайті бібліотеки, соціальних мережах та ЗМІ.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 104


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота