29.08.2017, 10:16
Квітковий оберіг України
Україну називають квітучою країною. Тому в переддень свята Незалежності бібліотечний SUMMER-CAMP завершили літературні читання книги Олеся Бердника «Серце матіоли».

В читальну залу зібралися зацікавлені учасники з різних навчальних закладів міста, щоб відчути магічний світ легенд чудового письменника-фантаста. Багато емоцій викликали легенди «Хто такий соняшник?», «Сказання про калину», «Серце матіоли», «Корінь явора», де простими словами і образами передається безмежна любов до України та найскладніші філософські почуття людини. Наприкінець присутні жваво спілкувались і з задоволенням пили чай з цукерками з «квітковими» назвами. Вони висловили вдячність працівникам бібліотеки за організацію літнього табору, а найактивніші дали пропозиції на наступний рік: це і курси іспанської мови, і спілкування з іноземцями, походи в парки і сквери, тощо. В цілому його робота виявилася вдалою та принесла учасникам заряд бадьорості, гарного настрою і справжню насолоду.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 448


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота