05.04.2018, 11:40
Квітка української пісні
Сьогодні ім’я Квітки Цісик, американки українського походження, широко відоме у цілому світі. Вона популярна виконавиця рекламних джинглів відомих компаній у США, оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних та сучасних творів.

Її пісня «Ти осяюєш моє життя» отримала у 1978 році «Оскар» та «Золотий глобус» у категорії «Найкраща пісня до фільму» та номінувалась на нагороду «Греммі». Працівники читальної зали провели для студентів автотранспортного коледжу вечір-пошанування «Американська співачка з українським серцем». Вони розповіли про феномен Квітки Цісик, її творчий шлях та його рецепцію по різні сторони океану. Вона видала два альбоми «Квітка» і «Два кольори», надавши рідним мелодіям нового звучання. В цій жінці гармонійно поєднувалися чарівна врода та духовна глибина. В ній було все: ліричність і емоційність, глибина і проникливість, гармонія і туга. Ведуча підкреслила, що творчість співачки не перестає дивувати і кожен сьогодні відкриває її по-своєму. Студенти захоплено прослухали оригінальні записи «Два кольори», «Ой верше, мій верше», «Пливе човен», «Черемшина», «Пісня про рушник» та були зачаровані казковим звучанням голосу чудової вокалістки. Під час заходу на екрані постійно демонструвались родинні світлини співачки, що ще більше створювало відчуття її присутності та переглянули документальний фільм «Квітка Цісик: голос в єдиному екземплярі».

ПЕРЕГЛЯДІВ: 61


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота