05.07.2018, 16:39
Краса, яку творять руки
Вишивка – унікальне явище української нації і сягає глибини віків. Вона зберегла і несе в собі багатовікову культуру нашого народу. Їй належить особлива роль в духовному житті людини. Вишитий одяг, рушники, скатертини супроводжують наші свята і обряди.

Учасники літнього бібліотечного табору «Summer Camp» зібралися на творчий майстер-клас «Краса, яку творять руки» від майстрині Жанни Еліяви, щоб освоїти тонкощі вишиваного рукоділля. Передусім вона розповіла про прадавню історію виникнення вишивки, продемонструвала різноманітні зразки композицій, неперевершених за рівнем художнього виконання. Учасники познайомились з візерунками, притаманними саме Рівненській області та отримали базові навички методики вишивання. Всім було цікаво послухати та долучитися до таланту майстрині. Особливу увагу присутніх привернула імпровізована виставка-експозиція вишиваних робіт учасників та працівників бібліотеки, яка вразила багатою гамою кольорів та орнаментів. Заняття виявилось надзвичайно захопливим і всі висловили щиру вдячність Жанні Еліяві, що змогла зацікавити цим прекрасним мистецтвом.

            

ПЕРЕГЛЯДІВ: 9


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота