10.10.2017, 09:45
Казкові сюрпризи від Євгенії Пірог
В гості до читачів обласної бібліотеки для молоді завітала українська дитяча письменниця Євгенія Пірог, відома також як Казкарка Джинні.

Вона авторка багатьох популярних дитячих книг, організатор і кураторка проектів «Додай читання», «Срібна читацька книга», «Тату, почитай», «Добро-Дій», «Казковий гопак», спрямованих на заохочення читання. Мандрівна казкарка розповіла про новинки- цікавинки своїх творчих пошуків та познайомила присутніх з друзями читачів – Балакучим Шпаком та Мудрою Совою. Діти разом з нею залюбки читали, співали, танцювали, відгадували загадки та робили паперові скриньки-сюрпризи. Безліч позитивних емоцій, яскраві враження та приємні несподіванки – таким запам’ятався учням НВК №12-Інтелект цей день. Діти щиро подякували Євгенії Пірог за свято, адже було весело, цікаво та казково.  

 

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 109


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота