22.04.2018, 11:12
Жінки мироносиці
Жінка на Землі є прообразом лику жінок-мироносиць, які несуть свою велику віру, непохитну вірність, співчуття, добро та мир світу, своїй родині і домівці. Вони є прикладом для наслідування любові і вірності, милосердя і самовідданості.

З нагоди відзначення Дня жінок-мироносиць в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося благодійне дійство «Доброта. Чуйність. Любов», присвячене матерям, які виховують дітей з інвалідністю. Вони допомагають своїм і чужим дітям адаптуватись в соціумі. Їх вистачає на те, щоб робити добрі справи, змінювати світ і змінюватись самим.

Свято розпочалося з вітання та благословення священика. Учасники гуртів «Веселковий дощик» та «Ладоньки» міського палацу культури «Текстильник» привітали всіх присутніх концертною композицією-присвятою. Вони з натхненням читали вірші, співали пісень для найрідніших людей. Чимало чудових слів, щирість дитячих сердець викликали сльози на очах матерів. Хороший настрій всім створили ведучі – студенти-волонтери РДГУ. На завершення благодійного дійства жінкам вручили квіти та солодощі від спонсорів.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 143


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота