11.07.2018, 16:28
Хобі для вмілих рук
Будь-яка мама зацікавлена у всебічному розвитку свого малюка. Робити це можна займаючись спільною творчістю. Паперова аплікація підходить для цього стовідсотково.

Майстер-клас зі створення об’ємних композицій подарував відвідувачам Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» позитив в процесі творчості, а його результат – милі парасольки для подарунку своїм рідним і близьким. Трішечки фантазії, натхнення, літнього настрою і звичайний папір перетворився на чудовий рукотвір. Учасники вирізали, клеїли, розфарбовували свої шедеври з невимовним захватом та блиском в очах, з вражаючою посидючістю та цілеспрямованістю. Парасольки вийшли легкі, чудові та барвисті і потішили всіх присутніх. В програмі було також оригінальне прочитання «Казки про маленьку парасольку» Оксани Данилицької та весела гра-руханка.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 31


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота