18.07.2018, 16:11
Граттаж – це просто і цікаво
«Ви завжди мріяли малювати щось незвичайне, унікальне і не схоже на роботи своїх ровесників?» − запитали працівники відділу сімейного читання учасників Школи раннього розвитку «Мамине сонечко».

Вони розповіли їм про одну з простих та ефективних технік, яка називається граттаж або воскографія, і доступна навіть малюкам. Попередньо на лист паперу нанесли свічкою різноманітні композиції, а згодом акварельними фарбами їх розмальовували. Створюючи малюнки, учасники впевнилися наскільки цікаво спостерігати, як під фарбою проявляються різноманітні варіації літньої пори року. Вони не боялись фантазувати та експериментувати і ось перші спроби вдалися на славу: пейзажі, квіти та птахи отримали казкові зображення. А потім діти весело відгадували народні загадки про літо та слухали уривки з книги Паулі Лоренц та Катріен Шерер «Лисичка йде до бібліотеки». Зустріч завершилася усмішками та побажаннями гарного настрою.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 85


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота