14.12.2017, 14:51
Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…
14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця біда торкнулася сотень тисяч українців.

Сьогодні ми з болем згадуємо ті  події, наслідки яких могли бути набагато гірші. За роки, що минули, ми пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення проблем, пов’язаних з використанням ядерних технологій. Жахливу трагедію 20 століття змогли здолати лише завдяки самовідданому героїзму і мужності ліквідаторів. На жаль, багатьох з них вже немає серед живих, а ті хто залишився, мають проблеми зі здоров’ям. В обласній бібліотеці для молоді експонується виставка-меморі «Мужність і біль Чорнобиля», на якій представлені документи, спогади учасників, фотографії, ілюстративні матеріали і яка є відлунням тих страшних подій.Всі бажаючі зможуть ознайомитися з нею в читальній залі бібліотеки. Нехай же залишиться в минулому і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і благополуччя.

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 172


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота