19.02.2013, 10:54
Гема залишиться членом міськвиконкому?

 

Всі присутні на засіданні міськвиконкому 12 лютого чули слова пана Хомка, який чітко сказав, що пан Гема вже не є начальником управління ЖКГ м.Рівне, однак поки не призначать його наступника, він виконуватиме обов’язки члена виконкому.

Для тих, хто не був присутній, процитую інформацію, опубліковану у газеті “ОГО”: “Виконувати обов’язки начальника управління поки буде колишній заступник Геми — Володимир Лапюк. За словами мера, це “хороший спеціаліст”, однак його серед можливих очільників управління не називає... Між тим Іван Гема й надалі буде членом виконкому Рівного. Про це його просив сам Володимир Хомко. За словами мера, побачити Гему у кріслі члена виконавчого комітету можна буде впродовж кількох найближчих місяців.”

         На лютневому засіданні були присутніми 14 членів виконавчого комітету Рівнеради, з них троє є не підконтрольними владі. Деякі питання, які ставилися на голосування, ми не підтримали, однак, аби їх «протягти», необхідний мінімум з 11 рук весь час знаходився. Серед них, зокрема, була і рука звільненого начальника ЖКГ.

Якщо вірити пану меру, то Гема в цей час посадовою особою вже не був, а відтак його участь у голосуванні була незаконною, бо ж місце, яке він обіймає є виключно «посадовим», а не партійним чи бізнесовим. Цікавим було ще й те, що доповідачем з деяких питань був уже в.о. начальника УЖКГ м.Рівне В.Лапюк. А раз так, то під сумнів підпадає також і легітимність прийнятих за участю Геми  спірних рішень. Наступного дня ми з колегою Андрієм Бортніком з’ясували, що Гему звільнили не 11, а 13 лютого.

          Якщо врахувати, що до міського УЖКГ Гема віднині жодного стосунку не має, виникає питання, в якості кого він прийматиме участь в голосуваннях? Чи відтепер, аби засідати у міськвиконкомі, достатньо, щоб тебе про це просто попросив Хомко? 

 

 

 

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 1193


Денисюк Роман
Член виконавчого комітету Рівненської міської ради