07.02.2018, 12:54
Фестиваль «Нове британське кіно» в Рівному
Британська Рада завершує святкування діяльності в Україні флагманом мистецької програми − фестивалем «Нове британське кіно».

Це серія кінопоказів кращих фільмів Великої Британії, в програмі якого призери Канн, фаворити британських премій та фестивалів. В Рівному фестиваль стартував в обласній бібліотеці для молоді з фільму «ЕМІ» ( режисер Азіф Кападіа), який отримав в 2016 році премію «Оскар» за кращий документальний повнометражний фільм. Стрічка розповідає про світ, в якому жила  співачка Емі Вайнгауз, через автобіографічні тексти її пісень, відео з особистих архівів родини та друзів, а також  інтерв’ю близьких людей і колег. В фільмі звучать невідомі пісні та продемонстровані кадри, на яких вона в оточенні друзів виконує свої перші пісні. Кінопоказ нікого не залишив байдужим і глядачі отримали справжнє задоволення від цієї емоційної історії. Фільм демонструється за підтримки BritishCouncilUkraineта кінодистрибуторської компанії «Арт Хауз Трафік».

ПЕРЕГЛЯДІВ: 139


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота