10.07.2018, 16:41
Дискримінація націю обмежує. Протидій!
Проблема дискримінації в Україні є невидимою. Мало статистичних даних, громадяни рідко наважуються розповісти про свій негативний досвід, порушники заперечують факти дискримінації, судова практика дуже незначна. Люди, які з нею стикаються, часто не в змозі правильно її ідентифікувати та не знають про механізми оскарження.

Про основні аспекти, пов’язані з тематикою рівності, розмаїття та недискримінації йшлося на семінарі-тренінгу «Недискримінація» за сприяння Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка». Його учасниками стали представники громадських організацій та бібліотеки. Координаторка та юристка приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Рівне Марія Цип’ящук навчала присутніх розбиратися в проблемах дискримінації та шукати ідеї як запобігти і подолати це явище. Вона навела приклади з реального життя українського суспільства, що відбуваються навколо нас, інколи приховані, інколи ні. Мова йшла також про захист прав вимушено переміщених осіб та аспекти етичних стандартів в роботі правозахисників. Учасники дізналися як активно протидіяти дискримінації та аналізували різні її прояви. Учасники тренінгу висловили щиру вдячність організаторам за змістовний та насичений тренінг та отримані знання.

        

ПЕРЕГЛЯДІВ: 21


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота