27.04.2018, 11:16
Чорнобиль не має минулого
26 квітня 1986 року стало чорною датою не лише для України, а й для всього світу. Це день горя, лиха, болю та суму і викреслити його з пам’яті неможливо. Від аварії на Чорнобильській атомній станції постраждали мільйони людей, які лишилися своїх домівок та втратили здоров’я і українці ще довго будуть відчувати наслідки страшної катастрофи.

З метою пошанування Рівненська обласна бібліотека для молоді провела вечір скорботи «Чорнобиль – трагедія епохи» та годину-застереження «На Чорнобиль летять журавлі», приурочених до річниці трагічної дати в історії України. Ведучі заходів Ганна Копильців та Марія Войцеховська розповіли присутнім про причини та жахливі наслідки ядерного апокаліпсису, про героїчні дії пожежників, військових, лікарів, працівників станції. Вони підкреслили, що моральні уроки мають бути пересторогою для всього людства. З хвилюванням учні слухали спогади ліквідатора аварії на ЧАЕС Василя Формазюка, який розповів про своє перебування в зоні відчуження. Присутні переглянули документальний фільм «Таємниці Чорнобиля» та хвилиною мовчання увіковічили пам’ять тих, які загинули чи померли від наслідків аварії.

В пам’ять про трагічні події бібліотекарі представили фотодокументальну експозицію «Чорнобиль – гіркий спомин і вічний біль». Особливу увагу присутніх звернули на роман Нобелівської лауреатки Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва», який створено на основі розлогих інтерв’ю з очевидцями та потерпілими.

 
ПЕРЕГЛЯДІВ: 194


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота