11.04.2018, 11:40
«Читацький кастинг: 5 рейтингових книг сезону»
Читання художньої літератури задля задоволення є однією з важливих речей у житті людини. Книга може показати нам зовсім інший світ, тому що все змінюється, коли ми читаємо. Жага довідатись, що ж станеться далі, бажання перегорнути сторінку за сторінкою, щоб узнати чим же все скінчиться – в цьому є справжній драйв. Це змушує думати по-іншому, дізнаватися нові слова та продовжувати рухатися вперед.

Фонди обласної бібліотеки для молоді містять багато цікавих видань на будь-які смаки. Працівники сектору періодики цікаво і неординарно промоціювали мистецтво читання репрезентуючи весняну колекцію книг «Читацький кастинг: 5 рейтингових книг сезону». Ведуча представила студентам добірку популярних книг: Василь Шкляр «Залишинець», Сергій Лойко «Аеропорт», Ніколя Ван’є «Дика одісея», Блейк Крауч «Сосни», Джорж Мартін «Гра престолів». Присутні висловили власні думки про те, що їм до вподоби, адже читання – це не тільки тренування для мозку, а й стильне, захопливе заняття. Дослухайтесь, читайте і будьте мудрими!

    

ПЕРЕГЛЯДІВ: 73


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота