07.02.2018, 12:51
Читаємо та граємо, рукавички виготовляємо
Щойно сніг вкриє землю, дітлахи чимдуж поспішають надвір, щоб відчути насолоду і радість від зимових розваг. Тут і катання на санчатах та ковзанах, гра в сніжки та ліплення снігової баби. І ніякі морози їх не лякають, адже руки зігрівають теплі рукавички.

Тому на занятті Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» бібліотекарі відділу сімейного читання запропонували учасникам власноруч виготовити цей невідємний атрибут зими. Такі пальчатки можуть бути елементом декору, паперовою листівкою чи навіть віночком. Аби присутні легше налаштувались на творчість, модератори влаштували голосні читання вірша Зоряни Білоус «Рукавичка» та запропонували їм описати свої рукавички та пофантазувати, який вигляд вона мала в однойменній народній казці. Маленькі мрійники старанно працювали і зроблені вироби вдалися, на радість дітям, чудовими і кумедними. А на останок всі весело грали в гру-руханку  «Рукавичка» і були задоволені, що так чудово провели час.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 119


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота