08.09.2017, 12:15
Чарівна пляшка
В затишній атмосфері відділу сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді читачам з особливими потребами проводили майстер-клас з декупажу.

Серед творчих хобі цей вид мистецтва завоював неабияку популярність. Бібліотекарі розповіли про цікаву історію і техніку декупажу та як він дарує старим предметам нове життя. Трохи фантазії і із звичайних пляшок, кольорових серветок з красивим малюнком за допомогою клею та акрилових фарб присутні створили красиві і естетичні вироби. Такі речі, зроблені своїми руками, вони можуть використати в якості оригінального подарунку. Це лише маленька частинка того, як бібліотекарі навчають учасників працювати і розкривати свої таланти та цікаво розважатися. На завершення «літні» іменинники отримали привітання, а потім всі разом пригощалися смаколиками та солодощами.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 454


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота